Азовський судноремонтний завод (ТОВ «СРЗ»)

Азовський судноремонтний завод - багатопрофільне підприємство на узбережжі Азовського моря (Маріуполь, Україна).
Здійснює ремонт, модернізацію та будівництво плавзасобів, перевалку різних видів вантажів і виробляє машинобудівну продукцію.
З 2010 року знаходиться під управлінням Керуючої компанії "Маріупольська інвестиційна група"
Далі

Новини

На данный момент подводная часть корпуса обработана пресной водой под высоким давлением; завершается дефектация наружной обшивки и разработка чертежей на изготовление постели под кранцевую защиту судна, обновление которой жизненно важно для буксиров, так как предотвращает повреждения корпуса при швартовке и во время совместной стоянки судов.Принятый в ремонт 10 февраля, буксир длиной 29,3 метра, шириной 8,3 и габаритной высотой 14 метров пробудет на ремонте не более 60 календарных дней. По предварительным подсчетам, докование судна продлится 24 суток. Хотя, по результатам дефектации, срок, возможно, будет скорректирован.

У регламенті КО «Регістр судноплавства України» - це планова процедура, що виконується з певною періодичністю і підтверджує безпеку докування суден.

Виробничі потужності заводу
щорічні показники

Кількість
ремонтованих судів

0

Кількість вироблених
грейферів

0

Тисяч тон перегружаемого
металу

0

Тисяч тон перегружаемого
навалочних вантажів

0

Напрямки діяльності підприємства

Судноремонт

Азовський судноремонтний завод є єдиним заводом на Азовському узбережжі України, що володіє плавучим доком, вантажопідйомністю 15000 тон і можливістю обслуговувати судна довжиною до 200 метрів і шириною до 25 метрів; підхідним каналом глибиною 8 метрів, о

Робота в режимі порту

Морський транспорт має цілий ряд переваг і одне з них полягає в тому, що перевезення даного типу здійснюється в регіони, куди з приводу відсутності інфраструктури неможливо (складно) доставити вантаж на автомобільному транспорті або залізницею.

Машинобудування

Азовський судноремонтний завод (OOO «СРЗ») в 1958 році почав виготовлення грейферів для перевантаження вугілля, руди та будівельних вантажів, і от з тих пір постійно розширює різновид випуску грейферів.

Суднобудування

Азовський судноремонтний завод має багаторічний досвід будівництва несамохідних барж, ліхтерів типу «LASH», плавучих доків, причалів, призначених для швартування суден водотоннажністю до 5000 т, завдовжки до 105 м, що складаються з трьох шарні