«Дмитрий Чубарь»: позаду центрації головного двигуна

Судноремонт
На АСРЗ закінчується навігаційний ремонт рейдового катера «Дмитрий Чубар» Бердянського морського торгівельного порту. На даний момент позаду центрування головного судна двигуна - ремонт вийшов на фінальну пряму. Нагадаємо, що стартували роботи 20 вересня, і за час, відведений на заявлений ремонт, засвоєно великий обсяг робіт з механічної та електричної частини судна.
Так, проведене поточний ремонт двигуна 4ч 8,5/11, капітальний ремонт синхронного генератора з системою вимушеності, яка служить для живлення систем судна електричною енергією та зарядки акумуляторних батарей, а також поточний ремонт навісного генератора Г 732 з настройкою реле Р-32 і комплекс робіт з ремонту та наладці системи автоматичного регулювання напруги.
Згідно з актом дефектації, відремонтовані холодильники двигуна з заміною протекторів, а також виконано комплексні роботи по ремонту вихлопного колектора.
По корпусному господарству зроблено частковий ремонт металоконструкцій головної палуби та палуби ходового містка.
Виконано часткове заміщення зношеного металу: в районі рульової рубки і на головній палуби встановлений новий метал, так звані листи-дубльори.
Деякі із заявленних рабіт з ремонту верхньої палуби, зокрема, заміна склотканинного покриття з допомогою епоксидної смоли, перенесені на плановий ремонт 2018 року з причини того, що технологія виконання ремонту вимагає плюсових атмосферних температур.
Після випробувань агрегатів, орієнтовно 6 листопада, судно вирушить до порта приписки.