Готовий до відправлення черговий машинобудівний вантаж

Зроблено на АСРЗ
На АСРЗ закінчено роботи над виготовленням і випробуванням чергової партії вантажозахоплювальних виробів з чотирьох рудних грейферів, виконаних з випробуваних високоякісних марок сталей. Замовлення призначений для вітчизняного замовника, що займається перевалкою вантажів в Одеському регіоні.
Кожний з чотирьох виробів - це модернізована за сучасними вимогами серійна модель двощелепних, четирьохканатних грейферів моделі КО312-У1 геометричній місткістю 2,4 кубометра з кілька доопрацьованою геометрією та відшліфованими вузлами.
Модель використовується для портальних кранів, вантажопідйомністю близько 10 тонн. Варто зазначити, що ця досить популярна і надійна модель відмінно зарекомендувала себе на ринку послуг підприємств морської галузі.

На даним момент вже відбулися проектні випробування партії, в ході яких у вже зібраному вигляді кожен з грейферів перевірений за програмою випробувань на справність роботи поліспаста.
Зокрема, на розкриття і закриття щелеп, на відповідність зазору примикання різальних крайок щелепних ножів, а також на відповідність геометричних розмірів, згідно конструкторської документації.
На сьогодні партія готується до відправки замовнику.

Нагадаємо, що незважаючи на закінчення терміну оренди, на поточний момент АСРЗ підтримує виробничий процес, виконує договірні зобов'язання з поточними контрагентами, здійснює відрахування до бюджетів, своєчасно виплачує заробітну плату і зберігає унікальний для Азовського моря судноремонтний комплекс завдяки підтримці Маріупольської міської ради за партнерської підтримки підприємств групи Метінвест.