Машинобудування

Азовський судноремонтний завод (OOO «СРЗ») в 1958 році почав виготовлення грейферів для перевантаження вугілля, руди та будівельних вантажів, і от з тих пір постійно розширює різновид випуску грейферів. Підприємство виробляє серійну машинобудівну продукцію для підприємств морської, гірничодобувної та металургійної галузей. Є найбільшим виробником грейферів в Україні.

Власний проектно-конструкторський відділ з проектування машинобудівних виробів приймає заявки на проектування та модернізацію конструкцій грейферів під конкретні умови експлуатації.

Серійні види продукції підприємства:

- Двох- та багаточелюстні канатні грейфери (більше 170 моделей)
- Електромеханічні та електрогідравлічні грейфери (більше 10 моделей)
- Сталеливарні ківші і короби для металургійного виробництва
- Вантажопідйомні траверси
- Металоконструкції для промислових споруд
- Вироби для вагонобудування деталі машин (осі, вали, муфти)


Види робіт:

- Виливки зі сталі, чавуну, міді, алюмінію, латуні
- Ремонт та відновлення устаткування
- Термічна та механічна обробка деталей
- Гаряча гнучка металевих труб і прокату (ø 57-273 мм з товщиною стінки до 14 мм)

Виробничі потужності заводу
щорічні показники

Кількість
ремонтованих судів

0

Кількість вироблених
грейферів

0

Тисяч тон перегружаемого
металу

0

Тисяч тон перегружаемого
навалочних вантажів

0

Напрямки діяльності підприємства

Судноремонт

Азовський судноремонтний завод є єдиним заводом на Азовському узбережжі України, що володіє плавучим доком, вантажопідйомністю 15000 тон і можливістю обслуговувати судна довжиною до 200 метрів і шириною до 25 метрів; підхідним каналом глибиною 8 метрів, о

Робота в режимі порту

Морський транспорт має цілий ряд переваг і одне з них полягає в тому, що перевезення даного типу здійснюється в регіони, куди з приводу відсутності інфраструктури неможливо (складно) доставити вантаж на автомобільному транспорті або залізницею.

Машинобудування

Азовський судноремонтний завод (OOO «СРЗ») в 1958 році почав виготовлення грейферів для перевантаження вугілля, руди та будівельних вантажів, і от з тих пір постійно розширює різновид випуску грейферів.

Суднобудування

Азовський судноремонтний завод має багаторічний досвід будівництва несамохідних барж, ліхтерів типу «LASH», плавучих доків, причалів, призначених для швартування суден водотоннажністю до 5000 т, завдовжки до 105 м, що складаються з трьох шарні