Виготовлений і випробуваний перший грейфер з чергової партії для вітчизняного замовника

Компанія
На АСРЗ триває виготовлення чергової партії грейферів для Запорізького заводу феросплавів.
Партія з шести двощелепний, четирехканатних грейферів об'ємом 2,2 кубометра (моделі 4797) з п'ятикратним поліспасти необхідні феросплавному для використання в основному виробництві - перевантаження руди, агломерату та коксового горіха.
Позаду період проектування, забезпечення замовлення та підготовки виробництва.
Над удосконаленням робочих параметрів грейферів, що виготовляються за кресленнями замовника, фахівці технічного відділу АСРЗ працюють з урахуванням раціоналізаторських пропозицій в тісному контакті з інжинірингової службою «ЗЗФ».
На даний момент колективом грейферного ділянки департаменту машинобудування АСРЗ виготовлений, успішно випробуваний на працездатність і відправлений на передпродажну підготовку перший грейфер з партії.
Решта - п'ять виробів на різних етапах виготовлення.
У міру готовності, згідно з досягнутими домовленостями, планується формування і відправлення замовнику двох транспортних партій - по три вироби на авто платформі.
Виробництвом грейферів АСРЗ займається вже понад 60 років. Почавши в 1958 році, колектив постійно розширює номенклатуру цього виду продукції, зменшуючи вагу і спеціалізуючи грейфери для перевантаження сипучих вантажів з різною насипною щільністю, кількістю канатів, вантажопідйомністю від 2,5 до 35 тонн. Освоєна і гарантується поставка понад 250 моделей.
В даний момент в роботі близько 32 одиниць вантажозахоплювальних пристроїв різної величини і призначення.
Нагадаємо, що незважаючи на закінчення терміну оренди, завдяки підтримці Маріупольської міської ради за партнерської підтримки підприємств групи Метінвест, Азовський судноремонтний завод підтримує виробничий процес, виконує договірні зобов'язання з контрагентами, здійснює відрахування до бюджетів, виплачує заробітну плату і зберігає унікальний для Азовського моря судноремонтний комплекс.